EA2532QA08-16.000M TR
- 型號描述:
16 MHz ±15ppm Crystal 8pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
- 型號:
- EA2532QA08-16.000M TR
- 品牌:
- Ecliptek
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 8pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±20ppm
- Frequency Tolerance
- ±15ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 80 Ohms
- Frequency
- 16 MHz